Połącz się z nami

Newsy

PayPal otrzymał wsparcie dla Siri

Nowa usługa PayPal została wprowadzona dzisiaj w 30 krajach.

PayPal wprowadził właśnie nową funkcję do swoje aplikacji iOS dzięki której można z pomocą Siri wysyłać pieniądze do naszych adresatów. Wystarczy przemówić do naszego iPhone’a lub iPada i chwilę potem pieniądze ruszą w podróż na konto odbiorcy.

Nowa usługa PayPal została wprowadzona dzisiaj w 30 krajach. Niestety Polska nie znalazła się na tej liście, ale jeśli wierzyć zapewnieniom firmy z czasem będzie się ona wydłużała o kolejne państwa. Integracja systemu płatniczego PayPal z Siri to wielka zmiana dla użytkowników i zarazem spore zagrożenie. Zdaniem firmy największa liczba przelewów jest w ich systemie dokonywana w rodzinach i wsród przyjaciół. Stąd też pomysł na usprawnienie tej czynności. Wiele osób kwestionuje jednak aspekt bezpieczeństwa takich transakcji. Ponieważ Siri nie rozróżnia głosu użytkownika praktycznie każdy może dokonać przelewu na naszym odblokowanym smartfonie. Funkcja ta pojawi się wraz z kolejną aktualizacji aplikacji PayPal na systemie iOS.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

WWDC 2020: macOS Big Sur, iOS 14 oraz watchOS 7 oficjalnie

Newsy

Apple WWDC 2020: komputery Mac otrzymają procesory ARM

Newsy

TEST: Apple MacBook Air (2020)

Testy

Apple planuje wykorzystanie procesorów ARM w komputerach Mac

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!