SOCJAL
Do góry

Lista smartfonów, które otrzymają Androida 6.0

Nie wszyscy entuzjaści tego systemu będą mieli przyjemność z niego korzystać.

Najnowszy mobilny system operacyjny Google oficjalnie trafił właśnie w ręce użytkowników. Android Marshmallow to w gruncie rzeczy poprawiona wersja Lollipopa, która wprowadza dodatkowo kilka nowych i przydatnych funkcji. Jak to jednak z nowym Androidem bywa, nie wszyscy entuzjaści tego systemu będą mieli przyjemność z niego korzystać.

Na dzień dzisiejszy system Android Marshmallow można zainstalować na urządzeniach z linii Nexus (5, 6, 7 z 2013 roku i 9). Zgodnie z zapowiedziami za jakiś czas nowy OS pojawi się również na smartfonach HTC One (M8) i (M9). Trochę później do tego grona mają dołączyć modele One M9+, One E9, One E9+, One ME, One E8, One M8 EYE, Butterfly 3, Desire 826, Desire 820 i Desire 816. W kolejce po Androida 6.0 ustawiła się też Motorola z modelami Moto X Pure Edition, Moto X Style, Moto X Play, Moto G, Moto X (2014), Moto G (2014), DROID Turbo, Moto MAXX i Moto Turbo.

W tej chwili swoich planów nie potwierdzili jeszcze Samsung i LG, ale możemy być niemal pewni, że jeśli chodzi o tego pierwszego, aktualizacja dokona się na modelach Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy Note 5 i Galaxy S6 edge+. Można również przypuszczać, że Marshmallow trafi również na Galaxy Note 4 (2014) i Galaxy S5. w przypadku LG z pewnością nie będą musieli długo czekać użytkownicy G4 i być może G3.

W tej chwili żaden producent nie podał jeszcze oficjalnej daty aktualizacji żadnego ze swoich flagowych smartfonów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy