Połącz się z nami

Newsy

LG Rolly Keyboard już w Polsce

Polska jest pierwszym w Europie i drugim na świecie krajem, gdzie dostępna będzie ta klawiatura.

LG wprowadza do Polski rolowaną klawiaturę do smartfonów i tabletów. LG Rolly Keyboard można złożyć wzdłuż czterech rzędów przycisków, dzięki czemu powstaje lekka i niewielka „rolka”, która z łatwością zmieści się do aktówki czy damskiej torebki.

Polska jest pierwszym w Europie i drugim na świecie krajem, gdzie dostępna będzie klawiatura LG Rolly Keyboard. Co więcej urządzenie będzie dostosowane do obsługi języka polskiego i pojawi się w ofercie sieci Plus wraz z tabletem LG G Tab II 10.1 oraz w sprzedaży na wolnym rynku w połowie października.

Klawiatura dzięki swojej rolowanej konstrukcji, po złożeniu znacznie zmniejsza swoją objętość, podczas gdy rozwinięta gwarantuje wygodne pisanie maili, dłuższych tekstów czy wiadomości w komunikatorach. W porównaniu do większości tradycyjnych klawiatur, rozstaw klawiszy w LG Rolly jest mniejszy jedynie o 1 mm. Korzystanie z klawiatury ułatwiają także kontrastowe oznaczenia na przyciskach oraz rozkładana podstawka z dwoma wytrzymałymi ramionami, które utrzymają w pozycji pionowej smartfon czy 10-calowy tablet.

Wykorzystując interfejs Bluetooth 3.0, klawiatura po rozłożeniu automatycznie paruje się z przypisanymi urządzeniami. LG Rolly Keyboard wykonano ponadto z odpornego na uderzenia poliwęglanu oraz czarnego tworzywa ABS. Urządzenie zasilane jest jedną baterią AAA, która przy przeciętnym użytkowaniu wystarcza na nawet trzy miesiące.

LG Rolly Keyboard będzie dostępna już na początku października w sklepach i w punktach sieci Plus w cenie około 350-380 PLN.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Huawei ostatecznie sprzedaje markę Honor

Newsy

TEST: OnePlus Nord

Testy

TEST: Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Testy

OnePlus prezentuje dwa nowe modele z serii Nord N

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!