Połącz się z nami

Newsy

Koniec wsparcia dla Microsoft Office 2007

Microsoft skupia się na wsparciu nowszych wersji pakietu biurowego.

Opublikowane

dnia

W dniu dzisiejszym zakończyła się pewna epoka. Jeden z najpopularniejszych (i wciąż często używanych) pakietów oprogramowania biurowego, Microsoft Office 2007, właśnie stracił rozszerzone wsparcie Microsoftu. Oznacza to, że wchodzące w jego skład programy nie będą dalej aktualizowane.

W przypadku Microsoft Office 2007 tzw. „wsparcie podstawowe”, związane z otrzymywaniem dużych, usprawniających działanie aktualizacji oraz rozszerzaniem funkcjonalności oprogramowania, zakończone zostało w 2011 roku wraz z wypuszczeniem Service Pack 3. Od tego czasu pakiet objęty był wsparciem rozszerzonym, obejmującym drobne aktualizacje eliminujące np. luki w bezpieczeństwie oraz profesjonalną pomocą techniczną. Od dziś jakiekolwiek problemy związane z działaniem Office 2007 trzeba będzie rozwiązywać na własną rękę lub szukać podpowiedzi w internecie.

Kolejne utrudnienie związane z utratą wsparcia przez Office 2007 dotyczy konta Office 365. Od 31 października tego roku użytkownicy tej usługi nie będą mogli połączyć jej z Outlookiem 2007. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji na przejście do nowszej wersji pakietu Office, teraz jest na to dobry moment. Microsoft rekomenduje przejście do Office 365 lub zakup licencji dla pakietu Office 2016.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oficjalnie

Z zaawansowanym aparatem fotograficznym.

Opublikowane

dnia

przez

Długo czekaliśmy na premierę tego smartfona – oto nowy flagowiec Google, Pixel 4 i Pixel 4 XL. Chociaż jego specyfikacja wyciekła do sieci już jakiś czas temu, dopiero na konferencji Made by Google 2019 poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące telefonu i jego oprogramowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Fundacja Internet Archive udostępnia gry na MS-DOS do pobrania

Aż 2 500 tytułów z lat 80 i 90 do wyboru.

Opublikowane

dnia

Niektórzy czytelnicy na pewno pamiętają erę pierwszych gier na pecety. Stare platformówki, erpegi, puzzle i przygody tekstowe bywają jednak niemożliwe do uruchomienia na nowoczesnych komputerach, nawet za pomocą DOS-owych emulatorów. Na szczęście teraz możemy zagrać w nie za pośrednictwem Internet Archive.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Razer Blade 15 Advanced z optyczną klawiaturą

Wykorzystuje ona podczerwone czujniki.

Opublikowane

dnia

Klawiatury w laptopach dzielą się na dwie grupy: mechaniczne, które są głośne, ale żywotne, oraz te bardziej popularne, membranowe – pracujące cicho, chociaż dość szybko się zużywające. Razer właśnie dorzucił do tego zestawienia kolejny rodzaj przełączników, optyczne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Ford i Audi prezentują system wirtualnej rzeczywistości do samochodu

Oparty na filmie Narzeczona Frankensteina.

Opublikowane

dnia

Wirtualna rzeczywistość w aucie to technologia, która zmieni dowolny przejazd w interaktywną przygodę – oczywiście o ile nie siedzimy na fotelu kierowcy. Ford, Audi Holoride i Universal Monsters zaprezentowali właśnie system rozrywki VR do samochodu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne