Połącz się z nami

Zapytaj T3

Jakie rejestrować postępy w swoim treningu?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Jeśli cofniemy się do jeszcze nie tak dalekiej przeszłości, to dojdziemy do wniosku, że sposobów na osiągnięcie tego celu było całkiem sporo. Staroszkolne zawody w siłowaniu się na rękę czy próby bicia czasów na jakiejś trasie biegowej były jednymi z popularniejszych metod rywalizacji osób dbających o swą kondycję.

Obecnie swoją formę udowodnić jest o wiele prościej głównie za sprawą wielu gadżetów współpracujących z odpowiednio zaprojektowanym oprogramowaniem mobilnym. Jeśli chcesz rywalizować ze swoimi kumplami, to jednym z najtańszych produktów umożliwiających porównywanie uzyskiwanych wyników jest fitnessowa opaska Jawbone UP2. Urządzenie to monitoruje wiele różnych parametrów opisujących aktywność fizyczną, a dedykowana mu aplikacja umożliwia rzucanie wyzwań innym posiadaczom tego sprzętu.

Masz środki na zakup nieco droższych a tym samym ciut bardziej zaawansowanych urządzeń? W takim razie nabądź któryś z lepszych modeli gadżetów marki Fitbit, np. Fitbit Surge. Sprzęt ten nie tylko analizuje parametry aktywności w zależności od rodzaju uprawianej dyscypliny, ale także potrafi monitorować efektywność odpoczynku swojego właściciela. Dużą zaletą modelu Surge jest także wbudowany pulsometr oraz fajna aplikacja mobilna, pozwalająca na zdobywanie odznak za zaliczanie określonych celów treningowych.

W przypadku ograniczonego budżetu możesz śmiało dać szansę sportowemu smartwatchowi Mio Alpha 2. To wytrzymałe i w pełni wodoszczelne urządzenie podobnie jak Fitbit Surge posiada wbudowany pulsometr. Oprócz tego współpracuje też z wieloma popularnymi mobilnymi aplikacjami przeznaczonymi dla miłośników aktywnego trybu życia.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Fitbit Charge 4

Testy

Na szlak z nawigacją Mio Cyclo Discover

Publikacje

Mio Cyclo Discover, czyli nowa seria nawigacji dla miłośników turystyki rowerowej

Newsy

Fitbit Flow – przenośny, niedrogi respirator

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!