Połącz się z nami

Zapytaj T3

Jakie motoryzacyjne gadżety warto kupić?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

W bieżącym roku będziemy mieli do czynienia z debiutem wielu ciekawych technologii oraz rozwojem rozwiązań, które od jakiegoś czasu znajdują swe zastosowanie w branży motoryzacji. Na pewno warto śledzić to, jak będą kształtować się losy inteligentnych systemów Apple CarPlay i Android Auto – wielu producentów samochodów coraz częściej montuje je w swoich modelach, dzięki czemu oferują one bardzo głęboką integrację wielu funkcji multimedialnych auta ze smartfonem będącym w posiadaniu kierowcy.

Interesująco przedstawia się również temat wideorejestratorów. Popularność tych urządzeń rośnie w iście oszałamiającym tempie, co pozwala mieć nadzieję, że ich kolejne generacje będą wyposażane w nowe, przydatne kierowcom funkcje. Jeśli już dziś chciałbyś kupić sobie sprzęt cechujący się świetną użytecznością, to powinieneś zainteresować się nabyciem Mio MiVue 658 Wi-Fi. Rzeczony wideorejestrator poza nagrywaniem filmów w rozdzielczości 2304×1296 pikseli, może również pracować w charakterze substytutu aparatu fotograficznego, pozwalającego na wykonanie 4-megapikselowych zdjęć. Produkt firmy Mio posiada także wbudowane moduły GPS i Wi-Fi, dzięki którym można zapisać trasę naszego przejazdu na mapach Google oraz błyskawicznie udostępnić zarejestrowany materiał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Osobom mającym bzika na punkcie doskonalenia swojej jazdy można polecić urządzenie o nazwie Curfer, wyprodukowane przez firmę TomTom. Ma ono postać niewielkiego dongla, który po umieszczeniu w aucie zaczyna pełnić rolę narządzia służącego do skrupulatnej analizy wielu parametrów charakteryzujących sposób, w jaki dany kierowca prowadzi swój samochód. Zebrane dane przesyłane są do aplikacji, z poziomu której można dokładnie dowiedzieć się o nawykach za kółkiem. Co ciekawe, w zależności od rodzaju prezentowanego stylu jazdy posiadacz tego gadżetu może zdobywać odznaki, motywujące go do poprawy swych umiejętności.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj T3

Czy istnieje naprawdę bezobsługowy odkurzacz?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

przez

Wiele zależy od tego, co mieści się w twojej definicji słowa „bezobsługowy”. Jeśli wystarczy ci fakt, że nie musisz wstawać z kanapy i samodzielnie zaglądać w każdy kąt pomieszczenia, a nie przeszkadza ci konieczność regularnego opróżniania pojemnika na kurz, dobrym kompanem dla ciebie będzie iRobot Roomba e5 (2 500 PLN, www.irobot.pl). Ten sprytny robot sprząta wydajnie i precyzyjnie, rozpoznając zabrudzone miejsca i odkurzając je szczególnie dokładnie. Dzięki zaawansowanemu systemowi rozpoznawania przeszkód nie utknie on pod meblami ani nie „zawiesi” się na progach, więc podczas sprzątania nie będziesz musiał go samodzielnie ratować. Możesz także wydawać mu polecenia za pomocą aplikacji mobilnej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Jak sprawić, by sprzęt smart home nie rzucał się w oczy?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

A zatem nie należysz do miłośników stylistyki spod znaku „duże pudełko z błyszczącego, białego plastiku”? Spokojnie, inteligentne gadżety ewoluują tak szybko, że znajdziesz wśród nich także nieco bardziej dyskretne opcje.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Jak wybrać ładowarkę bezprzewodową?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

Na pierwszy rzut oka wszystkie ładowarki bezprzewodowe mogą wydawać się takie same, ale przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników. Najważniejszym z nich jest moc ładowania. Najtańsze ładowarki oferują od 5 W mocy, ale wartość ta nie zawsze jest wystarczająca, aby szybko podładować high-endowego smartfona. Zasada jest prosta: im więcej, tym lepiej. Telefony Apple współpracują ze standardem 7,5 W, a Samsunga – 9 W, dlatego ładowarka o takiej lub większej mocy powinna spełnić twoje oczekiwania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Chcę kupić najnowszy telewizor Samsung QLED. Czy to dobry wybór?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

Zdecydowanie tak! Mam dla ciebie dobrą wiadomość – w tym roku telewizory Smart TV od Samsunga otworzyły się na użytkowników urządzeń Apple. Nowe modele, jak również te z poprzedniego roku, otrzymają aplikację iTunes Movies, która pozwala na korzystanie z konta iTunes na ekranie telewizora.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Czego możemy się spodziewać po sieci 5G?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

przez

Zatem usiądź wygodnie, bo mamy wiele do omówienia. Jak nietrudno się domyślić, 5G to najnowszy standard sieci komórkowej, który ma zastąpić powoli starzejące się 4G. Nowa sieć charakteryzuje się wielokrotnie większą przepustowością niż jej poprzednik – każdy nadajnik będzie musiał zapewnić objętym nim użytkownikom prędkość łącza rzędu 20 Gb/s, co przełoży się na wielokrotnie szybsze transfery danych za pomocą sieci komórkowej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne