Połącz się z nami

Newsy

iPhone 8 z ekranem bez ramki

Czy znamy ostateczny wygląd smartfona Apple?

Opublikowane

dnia

W dziesięciolecie wydania pierwszego iPhone’a, jego nadchodząca ósma generacja budzi wiele zainteresowania. Nic dziwnego – każdy kultowy smartfon od Apple wprowadzał coś nowego (czasem bardzo dyskusyjnego, jak brak wejścia słuchawkowego w poprzedniej wersji), a tym razem wszystkie przesłanki wskazują, że jest na co czekać.

Najnowsze przecieki potwierdzają to, co powtarzało się w prawie wszystkich plotkach – ekran nowego iPhone’a niemal na pewno będzie zajmował prawie cały front telefonu. Z przodu znajdzie się jedynie głośnik, przedni aparat oraz dioda powiadomień. To designowe rozwiązanie oznacza, że z telefonu ostatecznie zniknie charakterystyczny dla iPhone’a przycisk Home, który w obecnej, siódmej generacji przeszedł redesign do postaci dotykowej płytki. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, czy Home jeszcze się pojawi (np. w postaci wirtualnego przycisku na ekranie).

Apple wyraźnie odchodzi od charakterystycznej dla siebie stylistyki telefonów na rzecz designu zbliżonego do produktów konkurencji – szczególnie Samsunga Galaxy S8 i LG G6. Z jednej strony ułatwi to walkę o klienta, skuszonego wizją dużego, funkcjonalnego ekranu płynnie działającego z goglami VR. Niektórzy konsumenci, ceniący unikalny design linii iPhone i pragnący wyróżniać się wśród innych użytkowników smartfonów, mogą jednak zrezygnować z zakupu. O ostatecznym sukcesie iPhone’a 8 decydować będzie nie tylko design, ale również jego specyfikacje – a na te musimy jeszcze poczekać.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Apple Mac Pro dostępny już w sprzedaży

W maksymalnej konfiguracji kosztuje tyle, co porządnie wyposażone auto.

Opublikowane

dnia

Gdy Apple po raz pierwszy pokazało nowego Maka Pro, sprzęt wzbudził sporo kontrowersji, począwszy od designu nazywanego „tarką do warzyw”, a skończywszy na fakcie, że jego ekran miał być sprzedawany bez podstawki (trzeba za nią dodatkowo zapłacić). Apple niekoniecznie przejęło się krytyką, a Mac Pro jest już dostępny w sklepie Apple.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Promocja White Christmas w sklepie Denon Store

Specjalna oferta na produkty audio (i nie tylko) w białym kolorze.

Opublikowane

dnia

Święta już tuż-tuż, a wielu z nas wciąż nie kupiło prezentów dla najbliższych. Z pomocą przychodzi nam sklep Denon Store, który właśnie rozpoczął specjalną promocję White Christmas. Znajdziemy w niej mnóstwo high-endowych produktów w atrakcyjnych cenach.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Otwarta beta GOG GALAXY 2.0 już dostępna

Sprawdź, jakie możliwości daje ci GOG GALAXY 2.0!

Opublikowane

dnia

GOG GALAXY 2.0, aplikacja, dzięki której połączysz wszystkie swoje gry i znajomych w jednym miejscu, jest już dostępna w otwartej becie. Wejdź na www.gogalaxy.com i dołącz do innych graczy. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Chiny zakazują zagranicznego sprzętu i oprogramowania w urzędach

Odpowiedź na amerykańskie obostrzenia.

Opublikowane

dnia

Nie wydaje się, żeby konflikt handlowy na linii Chiny-Stany Zjednoczone był bliski końcowi – sytuacja wciąż się zaostrza. Wiele bitew toczonych jest na rynku technologicznym: ostatnia z nich dotyczy oprogramowania i sprzętu wykorzystywanego przez instytucje rządowe i administracyjne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google dodaje nowe funkcje do Pixeli

Rozmycie tła po zrobieniu zdjęcia i filtrowanie połączeń.

Opublikowane

dnia

Pixel 4 na starcie nie był najoryginalniejszym spośród tegorocznych flagowców, ale Google obiecało, że przyszłe aktualizacje pozwolą użytkownikom skorzystać z pełni możliwości smartfona. Firma właśnie udostępniła pierwszy z wielu dużych „pakietów nowości”.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne