Połącz się z nami

Newsy

Gimbal FeiyuTech dla ambitnych

Seria Alpha pozwala tworzyć płynne, profesjonalne ujęcia każdemu.

Bezlusterkowce i kompakty z wymienną optyką często wybierane są przez pasjonatów filmowania ze względu na swoje możliwości, niską wagę i niewielkie rozmiary. Sprawdzają się doskonale w czasie podróży czy zdjęć w trudnym terenie, gdy nie można zabrać ze sobą zbyt dużo sprzętu i potrzeba uniwersalnych rozwiązań.

Te same wymogi dotyczą również pozostałych elementów wyposażenia, niezbędnego do rejestrowania wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Przykładem urządzenia stworzonego z myślą o ambitnych operatorach, dla których duże znaczenie mają waga i gabaryty, jest jeden z najnowszych gimbali FeiyuTech – Alpha 1000.

Dzięki udźwigowi 1000 gramów (wliczając obiektyw i akcesoria) jest on kompatybilny z urządzeniami takimi jak: SONY A7s (Obiektyw 16~35mm), SONY 5100, SONY RX100, α6000, Panasonic LUMIX GH4, kamerami sportowymi typu GoPro HERO 5, a po użyciu odpowiedniego uchwytu także smartfonami iPhone 6, iPhone 7, iPhone 7 Plus i innymi o przekątnej 4.7 do 5.7 cala.

Obsługiwany może być w konfiguracji z jednym lub dwiema rączkami. Płaska konstrukcja podwójnego uchwytu i funkcja autorotacji o 360 stopni, pozwala na stabilne ustawienie kamery i nagrywanie ujęć typu timelapse. Dzięki dedykowanej aplikacji na telefony z systemami iOS i Android możliwe jest ustawienie szybkości obrotu gimbala, ale też sterowanie nim z pewnej odległości!

Warto również zwrócić uwagę na litowo-jonową baterię i zoptymalizowany algorytm zapewniający mniejsze zużycie energii, które zwiększyły czas pracy gimbala nawet do 10 godzin.

Jak mówi Eric Wei, założyciel firmy – „FeiyuTech zmienia rynek gimbali dla aspirujących twórców video, oferując produkty łączące nowoczesną technologię z przystępną ceną. Seria Alpha pozwala tworzyć płynne, profesjonalne ujęcia każdemu – bez względu na to czy nagrywa rodzinę i przyjaciół, tworzy materiał na vloga czy film dokumentalny”.

FeiyuTech Alpha 1000 to gimbal, który stworzony został do pracy z kamerami i aparatami o kompaktowych rozmiarach. Podobnie jak one – dzięki swoim niewielkim możliwościom i przystępnej cenie (sugerowana cena detaliczna: 1799 zł) – jest dla ambitnych twórców najlepszym sposobem na osiągnięcie profesjonalnych efektów.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Statywy Vanguard Vesta TB 235AB oraz TB 204CB – nowości wagi lekkiej

Newsy

Olympus rezygnuje z produkcji aparatów

Newsy

Apple: czarne charaktery nie mogą korzystać z iPhone’ów

Newsy

Aplikacja DoubleTake trafia na iPhone’a

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!