Connect with us

Cześć, czego szukasz?

Zapytaj T3

Gdzie najlepiej zrobić zakupy odzieżowe online?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Zgodnie ze starą łacińską maksymą – o gustach (w tym również tych modowych) się nie dyskutuje. Pozwól więc, że zamiast doradzać ci w kwestii wyboru określonych ubrań, spróbuję wskazać ci kilka najciekawszych moim zdaniem sklepów z odzieżą.

Jeśli szukasz sklepów oferujących dostęp do produktów ogromnej liczby marek i cenisz sobie wysoki standard obsługi klienta, to na samym początku powinieneś odwiedzić strony www.zalando.pl www.answear.com. Obie firmy mają naprawdę bogatą ofertę zarówno odzieży, jak i obuwia. Co więcej, zamówiony towar przysyłany jest w pudełku gotowym do ewentualnego odesłania.

Wielbiciele klasycznej elegancji mogą zainteresować się ofertą dwóch firm, które od wielu lat brylują w polskiej branży mody. Mowa tutaj o Próchniku (www.sklep.prochnik.pl) i Wólczance (www.wólczanka.pl). Obie te marki posiadają niezwykle szeroką gamę stylowych marynarek, koszul, krawatów i obuwia – masz więc gwarancję, że chcąc kupić jakieś stylowe oficjalne bądź półoficjalne wdzianko, nie wyjdziesz stąd z pustymi rękami.

W przypadku gdybyś chciał wskoczyć w nieco bardziej luźny strój, również masz do wyboru wiele interesujących opcji. Osoby ceniące sobie alternatywny styl mogą zapoznać się z ciuchami angielskiej marki Disturbia Clothing (www.disturbia.co.uk), sprzedającej odzież skierowaną głównie dla miłośników gitarowych brzmień i wyróżniających się wzorów. Ludzie lubiący afiszować się swoim patriotyzmem mają możliwość zakupów w sklepie www.redisbad.pl – większość sprzedawanych tam ciuchów posiada grafiki bądź różnego rodzaju wstawki odnoszące się do historii Polski.

Osoby preferujące luźny, sportowy styl, mogą odwiedzić stronę www.pl.sportsdirect.com. To jeden z największych angielskich sklepów z tego typu odzieżą i obuwiem, który jakiś czas temu rozpoczął działalność również w naszym kraju. Jeśli poszukujesz produktu którejś z popularnych sportowych marek, to tu nie powinieneś mieć problemu z jego znalezieniem.

Advertisement

Może cię też zainteresować

Newsy

Nowa kolekcja, inspirowana kultowym serialem animowanym, została stworzona z myślą o najzimniejszych planetach w Galaktyce.

Newsy

Hołd dla hip-hopowej kultury Nowego Jorku.