SOCJAL
Do góry

Film Call of Duty w planach Activision Blizzard

Activision Blizzard Studios będzie niezależnym odłamem Activision Entertainment.

Activision Blizzard ma dość gorący miesiąc. Najpierw wydało niespełna 6 mld USD na studio, które stworzyło grę Candy Crush, a teraz ogłosiło założenie swojego własnego studia filmowego, które będzie odpowiedzialne między innymi za produkcję serii filmowej „Call of Duty” i serialu telewizyjnego „Skylanders Academy”.

Activision Blizzard Studios, bo tak oficjalnie będzie się nazywać ten filmowy kombajn, będzie chciało przenieść esencję serii gier Call of Duty na srebrny ekran. Z informacji jakie Activision przekazało prasie wynika, że zainteresowane jest stworzeniem kilku filmów zakotwiczonych w realiach CoD, które być może przerodziłyby się kiedyś w serial telewizyjny. Nowe studio zajmie się też animowanym serialem telewizyjnym „Skylanders Academy”, w którym głosów użyczą między innymi Justin Long, Ashley Tisdale i Jonathan Banks.

Activision Blizzard Studios będzie niezależnym odłamem Activision Entertainment, które nadal skupione jest na rozwoju gier i prowadzi prace nad zbliżającym się wielkimi krokami filmem „Warcraft”, który swoją premierę będzie miał w 2016 roku.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy