Połącz się z nami

Newsy

Disney rezygnuje ze współpracy z Netflixem

Nowy serwis streamingowy w 2019 roku.

Opublikowane

dnia

Jednym z największych walorów serwisu streamingowego Netflix jest jego bogactwo. Oprócz seriali Netflix oferuje filmy fabularne i dokumentalne, a ostatnio znacząco rozszerzył swoją ofertę animacji. Popularności najwyraźniej pozazdrościł mu Disney, który planuje wycofać swoje programy z serwisu streamingowego i otworzyć swój własny.

Decyzja ta może dziwić – w końcu jakiś rok temu Disney ustanowił Netflix jedynym serwisem streamingowym upoważnionym do wyświetlania filmów spod znaku Disney, Marvel, Lucasfilm i Pixar. Skąd ta nagła zmiana? Podstaw decyzji o zakończeniu współpracy można upatrywać się w pojawiających się od pewnego czasu plotkach o planach Disneya dotyczących zakupu Netflixa. Serwis streamingowy nie był zainteresowany, dlatego Disney postanowił założyć swój.

Serwis streamingowy Disneya ma zawierać wszystkie nowe i stare filmy z wytwórni i podległych jej podmiotów, jak również programy z kanałów telewizyjnych Disney Channel, Disney Junior i Disney XD. Na chwilę obecną wszystkie dostępne informacje na temat nowego serwisu streamingowego dotyczą Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo, jak decyzja Disneya wpłynie na dostępność filmów wytwórni np. w Polsce i czy jego serwis streamingowy dotrze do Europy.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne