SOCJAL
Do góry

Beolit 17, czyli nowy członek szacownej rodziny

W intuicyjny i przyjemny sposób spersonalizuj własną muzykę.

B&O Play przedstawił Beolit 17, najnowszy dodatek do serii Beolit, która swój początek miała jeszcze w 1939 roku. Nowy członek rodziny to zarazem jej najmocniejszy przedstawiciel, który uzyskuje wydajność dźwięku na poziomie 240 W mocy szczytowej, korzysta z najnowszych rozwiązań i jest kompatybilny z aplikacją Beoplay.

Beolit 17 został zaprojektowany przez cenioną i nagradzaną Cecilie Manz, a jego wykończenie nawiązuje do poprzednich projektów, takich jak Beolit 12 (2012) oraz Beolit 15 (2015, które wprowadziły ciekawe, skandynawskie wzornictwo do naszych domów). Górna i dolna warstwa Beolit 17 została wykonana z wytrzymałego polimeru, aby radzić sobie z trudami życia codziennego, a dzięki wbudowanej baterii, która wytrzymuje nawet 24 godziny odtwarzania bezprzewodowego, głośnik ten można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Maskownica, która umieszczona jest wokół urządzenia wykonana została z anodyzowanego i piaskowanego aluminium, a rączka zaprojektowana dla zwiększenia mobilności stworzona została z wysokiej jakości skóry licowej. Wierzchnia warstwa Beolit 17 składa się z bezpiecznej na zadrapania, antypoślizgowej tacy, która jest idealnym miejscem, na położenie smartfona.

Ponadto Beolit 17 współpracuje z aplikacją Beoplay pozwalającą między innymi na ustawienia ToneTouch, które w intuicyjny i przyjemny sposób pozwalają spersonalizować własną muzykę. Głośnik ten jest dostępny w kolorach Natural oraz Stone Grey a jego cena sugerowana to 2 199 PLN.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy