Połącz się z nami

Newsy

Portal społecznościowy MySpace dostępny przez TV

MySpace uruchamia aplikację, która zintegruje internetową społeczność podczas oglądania tradycyjnej telewizji. MySpace Widget umożliwi surfowanie po portalu przy pomocy zwykłego pilota.

Największy na świecie portal społecznościowy uruchamia nowe rozbudowane narzędzie internetowe oparte na aplikacji TV opracowanej przez Intel i Yahoo. Dzięki MySpace Widget użytkownicy będą się mogli komunikować ze sobą podczas oglądania telewizji. Jak? Przy pomocy zwykłego pilota.

MySpace Widget będzie dostępny tylko na odbiornikach telewizyjnych z dostępem do Internetu, które trafią na rynek jeszcze w tym roku (ich produkcją zajmuje się Toshiba).

– Dajemy naszym użytkownikom całkiem nowe narzędzie dostępu do MySpace, które umożliwia dzielenie się contentem z innymi użytkownikami. Nasza platforma dostarcza nie tylko interaktywnych rozwiązań, ale ma także wymiar społeczny. Wdrożenie MySpace Widget to kontynuacja naszej strategii wdrażania nowych i unikalnych rozwiązań, które zwiększą zaangażowanie użytkowników i pozwolą im na stały kontakt z portalem\” – komentuje Jason Oberfest, vice president of business development i general manager MySpace ID.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Muzycy kupują fanów na YouTube

Newsy

Facebook prezentuje bardziej przejrzysty layout Osi Czasu

Newsy

Umarli również mają swój portal społecznościowy?

Newsy

Justin Timberlake ?otwiera? odświeżonego Myspace

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!