Połącz się z nami

Newsy

Konkurs na społeczność roku

W konkursie liczy się wyłącznie pomysł na społeczność i jej popularyzację. Całe zaplecze techniczne społeczności zapewniają organizatorzy – do udziału w zabawie wystarczy podstawowa znajomość Internetu i konto e-mailowe.

W walce o zwycięstwo w konkursie pod uwagę brane będą zarówno liczne, spektakularne grupy, jak i małe, lokalne społeczności zajmujące się codziennymi sprawami. Jury wybierze najbardziej kreatywne i najdynamiczniej rozwijające się społeczności utworzone w serwisie mixxt.pl – współorganizatora konkursu. Uczestnicy konkursu uzyskają dostęp do całej palety narzędzi, dzięki którym będą mogli dostosować, uatrakcyjnić i promować swoją społeczność, zapraszając nowych członków, dzieląc się z nimi zdjęciami, muzyką i filmami, a także organizować ankiety i prowadzić forum.

„Idea konkursu na Społeczność Roku zrodziła się z przekonania, że małe społeczności, powstałe na skutek wspólnych zainteresowań, czy problemów społecznych, są znacznie ciekawsze, silniejsze i posiadają znacznie więcej realnych cech społeczności niż duże komercyjne serwisy” – mówi Jakub Górnicki, szef mixxt.pl, jeden z pomysłodawców konkursu – „Stworzenie prężnie działającej, ciekawej społeczności to rzecz warta docenienia i nagrodzenia, mam więc dużą nadzieje, że nasza inicjatywa przyczyni się do powstania wielu nowych, interesujących społeczności.”

„Społeczności już całkowicie odmieniły oblicze komunikacji w Polsce, a przecież to dopiero początek” – mówi Marek Wróbel, szef Neuron APR, współorganizatora konkursu – „Ruch konsumencki, autentyczne inicjatywy, wymiana doświadczeń, komunikacja z klientami, czy wreszcie swoboda wypowiedzi – te pojęcia zyskują nowy blask właśnie w dużej mierze dzięki społecznościom.”

Najlepsze społeczności wyłaniane będą w pięciu kategoriach: Praca, Edukacja, Społeczeństwo, Rodzina i dom, Pasje. Członkowie zwycięskich społeczności nagrodzeni zostaną podczas uroczystej gali, która odbędzie się połowie października w Warszawie.

Harmonogram konkursu Społeczność Roku 2009:

  • I etap: od 25.05.2009 do 25.08.2009
  • wyłonienie finalistów: od 26.08.2009 do 01.09.2009
  • II etap: od 02.09.2009 do 15.10.2009
  • gala finałowa: II połowa października

Więcej na www.spolecznoscroku.pl

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Muzycy kupują fanów na YouTube

Newsy

Facebook prezentuje bardziej przejrzysty layout Osi Czasu

Newsy

Umarli również mają swój portal społecznościowy?

Newsy

Justin Timberlake ?otwiera? odświeżonego Myspace

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!