Połącz się z nami

Newsy

Internetowa księgarnia Vobisu

Półki z książkami pojawiały się już wcześniej w wielu salonach sieci, ale teraz debiutowała internetowa księgarnia pod szyldem Vobis

Pod adresem www.ksiegarnia.vobis.pl czytelnicy znajdą nie tylko pozycja poświęcone IT i multimediom, firma rozszerza stopniowo dostępną ofertę o klasyczne pozycje literackie, popularno-naukowe oraz, na przykład, materiały do nauki języków obcych. Ilość kategorii tematycznych książek i innych wydawnictw, wynosi już ponad 100, więc każdy powinien znaleźć co dla siebie. W tej chwili liczba pozycji w ofercie wynosi ponad 50.000, więc jest to imponujący debiut, nawet biorąc pod uwagę poważną konkurencję typowych księgarni internetowych, obecnych na rynku od lat.

Na wirtualnych półkach znajdziemy oczywiście tradycyjne papierowe, starannie wydane książki, ale też audiobooki i e-booki. Oznacza to, że niektóre zakupione książki możemy mieć już po chwili w swoim komputerze, wystarczy je tylko pobrać po zapłaceniu, np. kartą kredytową.

W niedługim czasie oferta zostanie jeszcze lepiej dostosowana do gustów i rosnących wymagań czytelników ery cyfrowej informacji . Będzie to jeszcze więcej urządzeń do obsługi różnych cyfrowych formatów wydawnictw, dedykowane oprogramowanie i akcesoria.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Amazon sprzedaje więcej e-booków niż książek

Newsy

Plus rozwija usługi dla tabletów

Newsy

Google eBooks uruchomione

Newsy

Vobis otwiera sklep na Facebooku

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!