Połącz się z nami

Newsy

Expander doradza Internautom na SecondStreet

Opublikowane

dnia

Firma NEW.CON10T, właściciel platformy społecznościowo-shoppingowej SecondStreet.pl, podpisała list intencyjny o współpracy z firmą doradczą Expander, specjalizującą się w kompleksowym doradztwie finansowym dla klientów indywidualnych.

W profilu każdego zarejestrowanego użytkownika SecondStreet.pl (zwanego shopperem) pojawi się zakładka TWÓJ DORADCA. Za pomocą umieszczonego w niej formularza będzie można w każdej chwili, z dowolnego miejsca, zwrócić się do doradcy Expandera z pytaniem z zakresu finansów osobistych – np. jak bezpiecznie oszczędzać albo gdzie uzyskać korzystny kredyt.

Dodatkowymi funkcjonalnościami będą lubiane przez Internautów kalkulatory inwestycyjne i kredytowe. Korzystając z nich, każdy użytkownik SecondStreet będzie mógł samodzielnie przeprowadzić proste symulacje, np. stopy zwrotu określonej inwestycji lub raty kredytu przy zadanych parametrach.

W dobie dużego zainteresowania usługami doradztwa finansowego i znacznego czasu oczekiwania na spotkanie usługa wdrażana w SecondStreet.pl pozwala na szybką odpowiedź w przypadkach niewymagających dogłębnych analiz ze strony doradców. Jest to równocześnie niewątpliwe ułatwienie dla licznej grupy osób, które mieszkając w małych miastach czy wioskach, nie mają łatwego dostępu do tego typu usług.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oficjalnie

Z zaawansowanym aparatem fotograficznym.

Opublikowane

dnia

przez

Długo czekaliśmy na premierę tego smartfona – oto nowy flagowiec Google, Pixel 4 i Pixel 4 XL. Chociaż jego specyfikacja wyciekła do sieci już jakiś czas temu, dopiero na konferencji Made by Google 2019 poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące telefonu i jego oprogramowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Fundacja Internet Archive udostępnia gry na MS-DOS do pobrania

Aż 2 500 tytułów z lat 80 i 90 do wyboru.

Opublikowane

dnia

Niektórzy czytelnicy na pewno pamiętają erę pierwszych gier na pecety. Stare platformówki, erpegi, puzzle i przygody tekstowe bywają jednak niemożliwe do uruchomienia na nowoczesnych komputerach, nawet za pomocą DOS-owych emulatorów. Na szczęście teraz możemy zagrać w nie za pośrednictwem Internet Archive.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Razer Blade 15 Advanced z optyczną klawiaturą

Wykorzystuje ona podczerwone czujniki.

Opublikowane

dnia

Klawiatury w laptopach dzielą się na dwie grupy: mechaniczne, które są głośne, ale żywotne, oraz te bardziej popularne, membranowe – pracujące cicho, chociaż dość szybko się zużywające. Razer właśnie dorzucił do tego zestawienia kolejny rodzaj przełączników, optyczne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Ford i Audi prezentują system wirtualnej rzeczywistości do samochodu

Oparty na filmie Narzeczona Frankensteina.

Opublikowane

dnia

Wirtualna rzeczywistość w aucie to technologia, która zmieni dowolny przejazd w interaktywną przygodę – oczywiście o ile nie siedzimy na fotelu kierowcy. Ford, Audi Holoride i Universal Monsters zaprezentowali właśnie system rozrywki VR do samochodu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne