Połącz się z nami

Newsy

Expander doradza Internautom na SecondStreet

Firma NEW.CON10T, właściciel platformy społecznościowo-shoppingowej SecondStreet.pl, podpisała list intencyjny o współpracy z firmą doradczą Expander, specjalizującą się w kompleksowym doradztwie finansowym dla klientów indywidualnych.

W profilu każdego zarejestrowanego użytkownika SecondStreet.pl (zwanego shopperem) pojawi się zakładka TWÓJ DORADCA. Za pomocą umieszczonego w niej formularza będzie można w każdej chwili, z dowolnego miejsca, zwrócić się do doradcy Expandera z pytaniem z zakresu finansów osobistych – np. jak bezpiecznie oszczędzać albo gdzie uzyskać korzystny kredyt.

Dodatkowymi funkcjonalnościami będą lubiane przez Internautów kalkulatory inwestycyjne i kredytowe. Korzystając z nich, każdy użytkownik SecondStreet będzie mógł samodzielnie przeprowadzić proste symulacje, np. stopy zwrotu określonej inwestycji lub raty kredytu przy zadanych parametrach.

W dobie dużego zainteresowania usługami doradztwa finansowego i znacznego czasu oczekiwania na spotkanie usługa wdrażana w SecondStreet.pl pozwala na szybką odpowiedź w przypadkach niewymagających dogłębnych analiz ze strony doradców. Jest to równocześnie niewątpliwe ułatwienie dla licznej grupy osób, które mieszkając w małych miastach czy wioskach, nie mają łatwego dostępu do tego typu usług.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Muzycy kupują fanów na YouTube

Newsy

Facebook prezentuje bardziej przejrzysty layout Osi Czasu

Newsy

Umarli również mają swój portal społecznościowy?

Newsy

Justin Timberlake ?otwiera? odświeżonego Myspace

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!