Połącz się z nami

Newsy

Wykorzystanie wideo w sklepie internetowym

Prezentacja towarów w postaci filmów wideo jest coraz częstszym zjawiskiem w polskich sklepach. Na takie posunięcie zdecydował się też sklep medline.pl specjalizujący się w sprzęcie ratowniczym.

Sklep http://www.medline.pl został uruchomiony w lipcu 2009 roku przy współpracy z firmą best.net. Dlaczego zdecydowano się na wprowadzenie wideo prezentacji towarów, tłumaczy Maciej Łopuch z firmy Medline: „Działanie niektórych towarów chcieliśmy pokazać bardzo dokładnie i szczegółowo, dlatego zdecydowaliśmy się na prezentacje towarów w postaci filmów wideo. Dodatkowo, często sprzęt jest bardzo kosztowny i kupujący mają pytania, zanim zdecydują się na zakup – dlatego ważny był dla nas formularz na stronie, który pozwoli przesłać zapytanie od klienta na temat działania czy dostępności sprzętu. Staraliśmy się – i była to jedna z najistotniejszych kwestii, aby klienci mogli się z nami skontaktować w jak najprostszy i dogodny dla siebie sposób, dlatego zamówienia ze sklepu internetowego napływają do nas poprzez Internet, ale klienci korzystają też z zamówień telefonicznych i faxem.” – wyjaśnia dalej Maciej Łopuch.

Jednak na samej prezentacji towarów czy wygodnym sposobie zamawiania nie warto kończyć, Maciej Łopuch podsumowując nowy projekt dodaje: „W przyszłości chcemy rozszerzyć działalność w Internecie także m.in. o edukację medyczną, opiekę klienta, strony tematyczne poświęcone wyspecjalizowanym dziedzinom ratownictwa, informujące o najnowszych produktach i sposobach wykorzystywanych w ratownictwie. Współpraca z firmą best.net w czasie tej realizacji polegała przede wszystkim na szukaniu najbardziej optymalnych rozwiązań do specyfiki naszych potrzeb i udało się to osiągnąć.”

Źródło: best.net.pl

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Amazon coraz bliżej wejścia na polski rynek

Newsy

Wyciek danych klientów Morele.net

Newsy

Shoper – sklep na Facebooku

Newsy

Auchan uruchamia w Polsce sklep internetowy

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!