SOCJAL
Do góry

Porozmawiaj ze swoim kierowcą Ubera

Funkcja czatu ułatwia odnalezienie się kierowcy i pasażera.

Chyba każdy z nas miał chociaż raz problem ze zlokalizowaniem kierowcy zamówionego przez Ubera. Nie wszyscy chcą wysyłać SMS-y do zupełnie obcej osoby, a ponadto podczas konwersacji z kierowcą często jesteśmy bombardowani powiadomieniami od znajomych i rodziny. Na szczęście teraz ze swoim kierowcą będziesz mógł porozmawiać bezpośrednio przez aplikację Uber.

Najnowsza aktualizacja apki Uber pozwala na rozpoczęcie czatu z kierowcą bez opuszczania aplikacji. Opcja dostępna jest z feedu Ubera w podmenu „Kontakt”. Uruchomienie czatu umożliwi wysłanie wiadomości tekstowej bezpośrednio do twojego Ubera. Wersja aplikacji dla kierowców wyposażona jest w opcję głosowego odczytu, aby nie odwracać ich uwagi od sytuacji panującej na drodze, i funkcję szybkiej odpowiedzi (za pomocą ikonki „kciuka w górę”). Czat Ubera poinformuje cię o wysłaniu, dostarczeniu i odczytaniu wiadomości.

Nie wiadomo, jak zostanie rozwiązana sprawa rozmowy z kierowcami po zakończeniu kursu, jednak archiwalne czatlogi będą najprawdopodobniej kasowane po upływie określonego czasu. Jeśli zatem będziesz chciał podtrzymać kontakt z przemiłą panią, która zawiozła cię na dworzec, powinieneś jednak wymienić się z nią numerami telefonów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy