SOCJAL
Do góry

Bezpieczeństwo IT według SEQUENCE

Pozytywne przyjęcie i merytoryczna rozmowa dały nadzieję na rozwój proponowanych rozwiązań IT.

Przy okazji ostatnich spektakularnych wydarzeń (wyciek danych dużych banków i korporacji, infekcja komputerów ministerstw i wielu innych instytucji) pojawia się pytanie: „Czemu, mimo wykorzystania wielu zaawansowanych technologii, dochodzi wciąż do wycieku danych i udanych ataków hakerskich?”.

SEQUENCE postawiło sobie zadanie znalezienia technologii, które będą chroniły nas w przypadkach opisanych powyżej, będąc jednocześnie prostymi i niedrogimi we wdrożeniu. Pierwszymi producentami z którymi firma podjęła współpracę jako dystrybutor są Secure Islands, Natek Technologies oraz Cyberbit.

4

Świetną okazją do dyskusji na ten temat i zapoznania się z projektem SEQUENCE SECURITY było zorganizowanie pod koniec października w Warszawie I. Edycji Forum Partnerów SEQUENCE SECURITY. Z licznymi gośćmi i partnerami przeprowadzono rozmowy o zagrożeniach związanych z atakami hakerskimi, koniecznością radzenia sobie z tym problemem oraz o najnowszych, konkretnych rozwiązaniach, które w tej kwestii proponuje SEQUENCE SECURITY.

2

Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się m.in. Maciej Sobianek z Microsoft, Guy Maor z Security Islands, Rani Kehat z Cyberbit oraz Hans Griesbacher z Natek Technologies. Komponenty i produkty tych właśnie firm stanowią bowiem bazę propozycji SEQUENCE SECURITY, którą prezentował Paul Franka, człowiek odpowiedzialny za budowę owego działu. Pozytywne przyjęcie i merytoryczna rozmowa dały nadzieję na rozwój proponowanych rozwiązań IT, organizację II. edycji forum w przyszłym roku i ostatecznie poprawę bezpieczeństwa w sieci.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Publikacje

 • Technologiczna impreza!

  Po ciężkim tygodniu pracy, każdy zasługuje na chwilę oddechu i relaks w gronie znajomych.

  Maciej Adamczyk01/06/2017
 • Uwaga, złodziej!

  Inteligentne technologie bezpieczeństwa chronią coraz większą liczbę mieszkań i domów. Czy amatorzy cudzej własności mają się czego bać?

  Maciej Adamczyk02/05/2017
 • Czas na domowy trening!

  Po miesiącu takiego treningu czułem się znacznie lepiej niż jeszcze kilka tygodni temu.

  Maciej Adamczyk26/04/2017
 • Wywiad: will.i.am

  Przykład współczesnego człowieka renesansu.

  Maciej Adamczyk18/04/2017
 • Facet, technologia i piłka nożna

  Były profesjonalny piłkarz sprawdza, czy nowe technologie są w stanie usprawnić trening i pomóc w szlifowaniu sportowych umiejętności.

  Maciej Adamczyk24/03/2017