SOCJAL
Do góry

Bezpieczeństwo IT według SEQUENCE

Pozytywne przyjęcie i merytoryczna rozmowa dały nadzieję na rozwój proponowanych rozwiązań IT.

Przy okazji ostatnich spektakularnych wydarzeń (wyciek danych dużych banków i korporacji, infekcja komputerów ministerstw i wielu innych instytucji) pojawia się pytanie: „Czemu, mimo wykorzystania wielu zaawansowanych technologii, dochodzi wciąż do wycieku danych i udanych ataków hakerskich?”.

SEQUENCE postawiło sobie zadanie znalezienia technologii, które będą chroniły nas w przypadkach opisanych powyżej, będąc jednocześnie prostymi i niedrogimi we wdrożeniu. Pierwszymi producentami z którymi firma podjęła współpracę jako dystrybutor są Secure Islands, Natek Technologies oraz Cyberbit.

4

Świetną okazją do dyskusji na ten temat i zapoznania się z projektem SEQUENCE SECURITY było zorganizowanie pod koniec października w Warszawie I. Edycji Forum Partnerów SEQUENCE SECURITY. Z licznymi gośćmi i partnerami przeprowadzono rozmowy o zagrożeniach związanych z atakami hakerskimi, koniecznością radzenia sobie z tym problemem oraz o najnowszych, konkretnych rozwiązaniach, które w tej kwestii proponuje SEQUENCE SECURITY.

2

Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się m.in. Maciej Sobianek z Microsoft, Guy Maor z Security Islands, Rani Kehat z Cyberbit oraz Hans Griesbacher z Natek Technologies. Komponenty i produkty tych właśnie firm stanowią bowiem bazę propozycji SEQUENCE SECURITY, którą prezentował Paul Franka, człowiek odpowiedzialny za budowę owego działu. Pozytywne przyjęcie i merytoryczna rozmowa dały nadzieję na rozwój proponowanych rozwiązań IT, organizację II. edycji forum w przyszłym roku i ostatecznie poprawę bezpieczeństwa w sieci.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Publikacje

 • Wywiad: will.i.am

  Przykład współczesnego człowieka renesansu.

  Maciej Adamczyk18/04/2017
 • Facet, technologia i piłka nożna

  Były profesjonalny piłkarz sprawdza, czy nowe technologie są w stanie usprawnić trening i pomóc w szlifowaniu sportowych umiejętności.

  Maciej Adamczyk24/03/2017
 • Technologie w służbie snu

  Jeśli chcesz wyciągnąć maksimum korzyści z tych paru spędzanych w łóżku godzin, to pora na wprowadzenie w sypialni kilku zmian…

  Maciej Adamczyk14/03/2017
 • Człowiek w wersji 2.0

  Czy można uczynić życie łatwiejszym za pomocą wszczepionego pod skórę modułu NFC?

  Maciej Adamczyk10/03/2017
 • Wywiad: Jimmy Wales (Wikipedia)

  Nie ma chyba na świecie ucznia czy studenta, który nie zawdzięczałby Wikipedii przynajmniej jednego zaliczonego egzaminu.

  Maciej Adamczyk07/03/2017